Apie mus

UAB „Palangos butų ūkis“ yra įmonių grupės „Civinity“ dalis. Grupei priklausančios bendrovės jau 25 metus teikia visas su pastatų administravimu ir technine priežiūra susijusias paslaugas didžiuosiuose Lietuvos miestuose, taip pat Latvijoje ir Baltarusijoje.

Šiuo metu UAB „Palangos butų ūkis“  administruoja per 170 daugiabučių namų, poilsio bei komercinės paskirties pastatų Palangoje ir Šventojoje.

Taikome aukščiausius kokybės ir aptarnavimo standartus, todėl siūlome kokybiškas ir profesionalias paslaugas, patenkinsiančias visus Jūsų poreikius bei reikalavimus. Mūsų ilgametė patirtis ir platus paslaugų spektras garantuoja, kad rasime geriausiai Jūsų lūkesčius atitinkančius sprendimus, tuo pačiu Jums nereikės bendrauti su keliomis skirtingomis bendrovėmis – viskuo, ko reikės, pasirūpinsime mes.

Mūsų tikslas – būti patikimais partneriais, taupančiais Jūsų laiką ir pinigus.

Profesionalūs darbuotojai ir lankstumas užtikrina kokybišką bei greitą darbų atlikimą. Turtinga patirtis, nuolat kaupiamos ekspertinės žinios ir naujausių technologijų naudojimas lemia, kad klientai lieka patenkinti mūsų teikiamomis paslaugomis.

Pasitarkime ir dėl Jūsų pastato administravimo – susisiekite su mumis telefonu (8 700 55188) arba elektroniniu paštu info@palangosbutuukis.lt.